Beschrijving
Ambachtelijke “Pinsa in pala” van het Italiaanse topmerk Infermentum. Deze pinsa is een luchtige, ovale pizzabodem die al voorgebakken is op steen. Met een krokante buitenkant en een zachte, luchtige binnenkant is deze pinsa ideaal voor thuisgebruik.
Gemaakt met uitsluitend Italiaans tarwemeel en zuurdesem, perfect gefermenteerd door de meesters van onze Panettone, Infermentum. Dit zorgt voor een licht verteerbaar en smaakvol eindresultaat.
Beleg naar wens en bak ongeveer 6-8 minuten in een voorverwarmde oven op 250°C. Perfect voor een authentieke Italiaanse pinsa-ervaring thuis!
Luchtig en licht verteerbaar Gemaakt met uitsluitend Italiaans tarwemeel en zuurdesem, perfect gefermenteerd door de meesters van onze Panettone, Infermentum.
* Ovale vorm
* Voorgebakken in steenoven
* 72 uur rijping
* Luchtig en licht verteerbaar